Kullrich Gustav (Neustadt an der Haardt 1888)
Interiér, signováno a datováno vpravo dole Kullrich 25, olej/plátno, 55 x 44 cm, poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |